SPSCHB

Pracovní příležitosti

BIOSTER, a.s., Veverská Bítýška

BIOSTER, a.s., Veverská Bítýška, je český výrobce zdravotnického spotřebního materiálu na bázi oxidované celulózy (hemostatika, krytí na rány) a dodavatel služeb radiační sterilizace. Podrobné informace ke stažení zde.

LARS CHEMIE, spol.s.r.o

LARS Chemie, spol. s r.o., jsme ryze česká firma se zaměřením na povrchovou úpravu dekorativních dílů pro letecký, automobilový a ostatní průmysl, www.LARS.cz. Nabízíme pro absoloventy pracovní pozici OPERÁTOR/KA(více informací naleznete zde) nebo SMĚNOVÝ TECHNOLOG GALVANICKÉHO POKOVENÍ PLASTŮ(více informací naleznete zde).

Firma Ecoclean vyrábějící průmyslové technologie pro čištění hledá do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Aplikačního technika testovacího centra

Firma LUNARIA spol. s r.o. nabízí pracovní pozici analytický chemik: https://www.jobs.cz/rpd/1562118159/?searchId=8f3cafd3-7f2d-4a77-9cfe-9707c3d94501&rps=233

Česká společnost Labtech s.r.o nabízi pozici vzorkař - laboratorní pracovník pro odběr a svoz vzorků pro oblast střední Moravy, Zlínského a Olomouckého kraje.

BioVendor- laboratorní medicína a.s.  hledá laboranta či laborantku. 

Ústav hygieny a technologie potravin živočišného původu a gastronomie, Fakulta veterinární hygieny a ekologie Veterinární univerzity Brno přijme zaměstanance na pozici  chemický/á  laborant/-ka.

TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. je česká společnost zabývájí se vývojem, výrobou a distribucí humánní a veterinární laboratorní diagnostiky, hledá uchazeče na pozici chemik výroby.